Strona główna Biografia Obrazy Malowanie obrazów Kontakt

 

 


Zmierzch w Wenecji - Claude Monet

 
 
         
Zmierzch w Wenecji
 
  Powyżej mogą Państwo obejrzeć zdjęcia namalowanego przez nas obrazu  / kopii dzieła Claude Moneta.

Aby sprawdzić czy obraz ten jest dostępny w naszej galerii obrazów, prosimy przejść na stronę:http://www.galeriaperspektywa.pl/zmierzch-wenecji-claude-monet-p-563.html

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania odnoście powyższego obrazu prosimy o kontakt.


   Zmierzch w Wenecji to obraz, który został namalowany przez wybitnego impresjonistę. Był nim twórca tego kierunku, czyli Claude Monet.

   Claude Monet był twórcą, który specjalizował się w niezwykle realistycznym przedstawianiu gdy świateł i cieni na swoich obrazach. Zachód słońca nad wodą to bardzo wdzięczny temat dla wielu artystów. Na takich obrazach dominują zwykle kolory takie jak czerwień, pomarańcz, żółty oraz oczywiście różne odcienie błękitu w oddali. Te barwy są również widoczne na tym dziele. Pierwszy plan to oczywiście odbicie zachodzącego słońca w tafli wody. Im bliżej granicy wody – tym bardziej kolor jest nasycony. Wygląda to wszystko niezwykle realistycznie. Poza zachodzącym słońcem widzimy na dalszym planie kawałek miasta, który również skąpany jest w jego blasku.

   Claude Monet miał niezwykłe umiejętności w zakresie przedstawiania ruchu za pośrednictwem gry świateł i cieni na swoich obrazach. W tym przypadku również nie zawiódł pokładanych w nim oczekiwań. Bardzo dobrze uwidocznione są niewielkie fale. Na grzbiecie każdej z nich światło odbija się inaczej niż na pozostałych. To samo widoczne jest na niebie. Wszystko to razem daje niesamowity efekt. Jeśli zatem zastanawiasz się nad zakupem obrazu – warto zainwestować właśnie w ten.

 
         
 
     

 

  (c) 2013 ClaudeMonet.pl - Życiorys artysty i jego obrazy. Oferta naszej galerii obrazów w zakresie malowania obrazów Clauda Moneta.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookie celem tworzenia statystyk oraz generowania reklam.