Strona główna Biografia Obrazy Malowanie obrazów Kontakt

 

 


Willa w Bordighera - Claude Monet

 
 
         
Willa w Bordighera
 
  Powyżej mogą Państwo obejrzeć zdjęcia namalowanego przez nas obrazu  / kopii dzieła Claude Moneta.

Aby sprawdzić czy obraz ten jest dostępny w naszej galerii obrazów, prosimy przejść na stronę:http://www.galeriaperspektywa.pl/willa-bordighera-claude-monet-p-571.html

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania odnoście powyższego obrazu prosimy o kontakt.


   Willa w Bordighera to znakomity obraz, którego autorem jest twórca impresjonizmu. Jest nim oczywiście Claude Monet.

   Obrazy Claude’a Moneta to przede wszystkim dzieła, które oddają niezwykłe piękno otaczającej nas przyrody. To także płótna, na których nawet laicy są w stanie dostrzec ruch oraz grę świateł i cieni, którymi Monet przede wszystkim był zafascynowany. Na tym obrazie również jest to widoczne. Zachwyca nas zarówno ogrom barw, jak również ciekawa kompozycja i wrażenie, że miasto przestawione na obrazie żyje, oddycha. Drzewa i kwiaty odbijają na sobie grę świateł i półcieni. Przez to obraz zyskuje pewną wielowymiarowość i zyskuje naturalizmu.

   Na pierwszym planie widnieje kawałek budynku. To zapewne tytułowa willa. Wokół niej znajdują się palmy, pojedyncze drzewa, oraz cały ogrom krzewów i kwiatów. W oddali widać drogę prowadzącą do dalszych zabudowań. Na dalszym planie widoczne są góry. Od razu nasuwa się skojarzenie zażywania odpoczynku we wspaniałej górskiej miejscowości. Miasto to na pewno kusiło świeżym powietrzem i pięknymi widokami, które są widoczne chociażby na tym obrazie. Trudno się zatem dziwić artyście, że postanowił uwiecznić je na swoim płótnie.

 
         
 
     

 

  (c) 2013 ClaudeMonet.pl - Życiorys artysty i jego obrazy. Oferta naszej galerii obrazów w zakresie malowania obrazów Clauda Moneta.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookie celem tworzenia statystyk oraz generowania reklam.