Strona główna Biografia Obrazy Malowanie obrazów Kontakt

 

 


Ogród artysty w Giverny - Claude Monet

 
 
         
Ogród artysty w Giverny
 
  Powyżej mogą Państwo obejrzeć zdjęcia namalowanego przez nas obrazu  / kopii dzieła Claude Moneta.

Aby sprawdzić czy obraz ten jest dostępny w naszej galerii obrazów, prosimy przejść na stronę:http://www.galeriaperspektywa.pl/ogrod-artysty-giverny-claude-monet-p-474.html

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania odnoście powyższego obrazu prosimy o kontakt.


   Ogród artysty w Giverny to kolejny z doskonałych obrazów, których autorem jest Claude Monet. To dzieło – jak sama nazwa wskazuje – powstało w ogrodzie artysty. Znajduje się on w miejscowości Giverny. To miejsce bardzo często pojawia się w twórczości Claude’a Moneta. Jak widać – było to niezwykle ważne dla niego miejsce. A przy tym bardzo malownicze. Trudno się zatem dziwić, że tak często przedstawiane przez niego na obrazach. Niewątpliwie jest ono inspirujące.

   Na obrazie widzimy przede wszystkim wspaniałe bogactwo barw. W przedstawianiu natury Claude Monet był prawdziwym mistrzem. Na pierwszym planie dominują odcienie fioletu i różu przechodzące od ciemniejszego do najjaśniejszego odcienia. Po prawej stronie widoczna jest ścieżka. Nie wiemy, dokąd prowadzi. W oddali wśród widoczna jest wśród drzew jakaś budowla.

   Cały obraz jest niezwykle kolorowy – przez to przywołuje od razu wszystkie pozytywne uczucia. Aż chciałoby się uciec do takiego ogrodu, przejść się tą ukrytą w kwiatach ścieżką i odkryć, dokąd ona prowadzi. Na pewno miejsce dostarczało niesamowitych wrażeń. Są one widoczne na tym obrazie – na pewno zachwycą każdego, kto to dzieło powiesi na ścianie swojego mieszkania.

 
         
 
     

 

  (c) 2013 ClaudeMonet.pl - Życiorys artysty i jego obrazy. Oferta naszej galerii obrazów w zakresie malowania obrazów Clauda Moneta.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookie celem tworzenia statystyk oraz generowania reklam.