Strona główna Biografia Obrazy Malowanie obrazów Kontakt

 

 


Krajobraz w Bordighera - Claude Monet

 
 
         
Krajobraz w Bordighera
 
  Powyżej mogą Państwo obejrzeć zdjęcia namalowanego przez nas obrazu  / kopii dzieła Claude Moneta.

Aby sprawdzić czy obraz ten jest dostępny w naszej galerii obrazów, prosimy przejść na stronę:http://www.galeriaperspektywa.pl/krajobraz-bordighera-claude-monet-p-500.html

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania odnoście powyższego obrazu prosimy o kontakt.


   Krajobraz w Bordighera to wyśmienite dzieło autorstwa Claude’a Moneta. Przedstawia przepiękny, wyglądający na nadmorski krajobraz.

   Na pierwszym planie tego przepięknego obrazu znajdują się konary drzewa, przez które prześwituje wspaniały krajobraz miasteczka, które znajduje się nad brzegiem wielkiej błękitnej wody. Woda sięga aż po horyzont. Jej kolor przywołuje od razu na myśl letni czas i ciepłą cudowną pogodę. Trochę przypomina to widokówkę, po której obejrzeniu od razu chce się odwiedzić to miejsce. Co ciekawe, konary drzew wcale nie przeszkadzają i nie przesłaniają pięknego widoku. Wręcz przeciwnie. Ten krajobraz wyłania się spoza nich sprawiając, że budowle poniżej nabierają większej dozy tajemniczości. Budowle są jasne, praktycznie białe.

   Kolory na całym obrazie wskazują na okres letni. Wydaje się, że na drzewach znajdują się kolorowe owoce. Można przypuszczać, że poniżej znajduje się wspaniała plaża, na której odpoczynku zażywają okoliczni mieszkańcy oraz goście, którzy na pewno często odwiedzają to wspaniałe miejsce. Sam obraz przyciąga swoją uwagę. Nie tylko ciekawą kompozycją i pomysłem na obraz, ale przede wszystkim wspaniałym odzwierciedleniem otaczającej nas wszystkich przyrody.

 
         
 
     

 

  (c) 2013 ClaudeMonet.pl - Życiorys artysty i jego obrazy. Oferta naszej galerii obrazów w zakresie malowania obrazów Clauda Moneta.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookie celem tworzenia statystyk oraz generowania reklam.